Oferta

masaż dla ciebie


Oferujemy Państwu profesjonalne usługi masażu i rehabilitacji z dojazdem do klienta na terenie powiatu olkuskiego i okolic

Dojazd do klienta
Olkusz i najbliższe okolice GRATIS.
Dalsze wyjazdy do indywidualnego ustalenia

Istnieje możliwość skorzystania z naszych usług w gabinecie mieszczącym się w Olkuszu (po uprzednim zarezerwowaniu terminu pod numerem telefonu 501 565 368)

Specjalistyczne łóżko do masażu

Zabiegi w Twoim domu to:

• oszczędność Twojego czasu,
• poczucie bezpieczeństwa i komfortu, w miejscu które znasz najlepiej,
• maksimum wygody i higieny.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy:

Masaż klasyczny – to sposób walki z bólem, pomoc w leczeniu wielu schorzeń. Wykonywany może być jako całościowy lub częściowy (poszczególne części ciała). Dla właściwego efektu leczniczego powinien obejmować minimum 10 zabiegów. Czas trwania i cena uzależnione od zakresu masażu. W przypadku masażu łączonego (np. kręgosłup i kończyny) cena do indywidualnego uzgodnienia. Przy zakupie serii masaży opłaconej z góry obowiązuje cena specjalna.

Masaż relaksacyjny – dla przemęczonych i zestresowanych problemami dnia codziennego. Obejmować może plecy, plecy i kończyny lub całe ciało. Możliwe jest również indywidualne ustalenie zakresu masażu, czasu trwania i ceny. Dla stałych klientów dziesiąty zabieg GRATIS.

Masaż wyszczuplający – to propozycja dla starających pozbyć się zbędnych kilogramów. Stosowany z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną przynosi dobre efekty. Możliwe jest łączenie w jednym zabiegu masażu kilku części ciała – cena do uzgodnienia. Dla stałych klientów dziesiąty zabieg GRATIS.

Masaż kosmetyczny – stosowany do poprawienia wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. Najlepsze efekty uzyskuje się przy użyciu kremu odpowiednio dobranego do rodzaju skóry. Dla stałych klientów dziesiąty zabieg GRATIS.

Masaż sportowy – dla uprawiających sport rekreacyjnie. Proponujemy masaż kondycyjny (pozwalający podtrzymać sprawność fizyczną) lub powysiłkowy (przyspieszający odnowę organizmu po wysiłku fizycznym). Dla stałych klientów dziesiąty zabieg GRATIS.

Standardowo wszystkie masaże wykonywane są z użyciem oliwki lub łagodnego kremu antyalergicznego. Możliwe jest zastosowanie do zabiegu produktów klienta.

Rehabilitacja – kompleksowe i zespołowe działanie, które ma na celu przywrócenie pacjentowi pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej lub psychicznej, a także zdolności do pracy oraz do brania czynnego udziału w życiu społecznym. Stosowana jest m.in. w przypadku dysfunkcji narządu ruchu lub chorób neurologicznych.

Kinesiotaping - polega na aplikacji na ciele, w ściśle określony sposób, specjalistycznego elastycznego plastra. Nalepiony plaster jest źródłem bodźców mechanicznych i w zależności od rodzaju plastra, sposobu i miejsca aplikacji, ma różnorakie oddziaływanie. Pozwala na zachowanie pełnego zakresu ruchu, świadomą normalizację napięcia mięśniowego, aktywowanie mięśni uszkodzonych, zmniejsza ból, likwidują zastoje i obrzęki limfatyczne.