Masaż relaksacyjny

masaż dla ciebie


Masaż relaksacyjny stosowany jest u osób szukających wyciszenia i odprężenia, odczuwających skutki szybkiego tempa życia. Ma na celu usunięcie napięcia nerwowo- mięśniowego spowodowanego przez pośpiech, stres, przemęczenie. Umiejętność relaksowania się jest trudna, ale bardzo ważna dla zdrowia całego organizmu. Masaż pozwala odprężyć się, odpocząć i oderwać od codziennych problemów. Pomaga usunąć dolegliwości bólowe, które często występują u osób prowadzących siedzący tryb życia.Proponujemy Państwu następujące rodzaje zabiegów:

Masaż relaksacyjny Relax & Therapy ma na celu nie tylko odprężenie, wyciszenie i relaks pacjenta, ale także działanie terapeutyczne. Takie połączenie relaksu z terapia powoduje, że wyjdą Państwo z masażu nie tylko odprężeni, ale także pozbawieni bólów, napięć, stresu i innego rodzaju dyskomfortu.
Masaż świecą łączy w sobie zarówno właściwości pielęgnacyjne jak i głęboko relaksujące. Zmysłowy i otulający aromat olejków eterycznych w połączeniu z relaksującym masażem powoduje, że zabieg jest niezwykle odprężający, niwelujący zmęczenie i stres. Ciepły wosk zmiękcza i wygładza skórę, dodaje jej jedwabistości i zdrowego połysku. Po masażu skóra jest wyraźnie jędrniejsza i bardziej elastyczna.
Masaż gorącą czekoladą wykorzystuje cenne właściwości ziaren kakaowca, które działają regenerująco, odżywczo i poprawiają mikrokrążenie skóry. Wspaniały czekoladowy zapach towarzyszący masażowi pobudza produkcję hormonów szczęścia (endorfin), daje uczucie relaksu, odprężenia i poprawy samopoczucia. Skóra po zabiegu pachnie czekoladą, jest nawilżona, miękka i aksamitna w dotyku.